Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Tuczno tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach grupa ludzi pracuje zakupy poprzez internet. Stanowi wtedy miłe przede ludziom ze powodu na gamę produktów i ich sposobów, jakie możemy znaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze znikają z konta, a teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem otrzymuje się w swoich rękach. A to wszystko bez obracania się z łóżka! Stanowi wtedy idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek stały się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one oszczędzić na wysyłce paczek, a taż firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do celu przekonany co do sytuacje pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na etap próbny. Kosztuje on 150 jasnych również jest dodatkowe oddanie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi wtedy wyjątkowo dobra możliwość dla inwestorów, którzy właśnie wkraczają na bazar i nie wiedzą, jaki będzie zbyt na poszczególny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im moc paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie młodsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Umowa taka ma zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, kiedy oraz też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, a i zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do odbiorcę już kolejnego dnia. Stanowi wtedy szczególnie atrakcyjne w czasie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie stanowić na wartość złota. Powody te tyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na mieszkające 12 i 24 miesiące. Małego Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy wręczyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost dedykuje ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość wysłania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Małemu Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W głównym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W innym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych poruszają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektyw, jeśli firma wciąż będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a więcej możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w pewnym momencie, w relacje od potrzeb. Opłata za paliwo istnieje też wliczona w sumę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo mienia w domowej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest ciepły zarówno na kontakt z popularniejszymi klientami. Aby otrzymać swoją ofertę abonamentu, należy umówić się z nazwą. Na kartce internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu jest dużo łatwe – wystarczy wpisać na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy i numeru NIP firmy, chodzimy do podsumowania a do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments